Sanal Ofis hizmetleriyle İstanbul’da yerini alan şirketimiz Galata Business Center, işletmelere en iyi çözümleri sunmak için Beyoğlu İstiklal Caddesinde hizmet veriyor.

 Sanal Ofis hizmetleriyle İstanbul’da yerini alan şirketimiz Galata Business Center, işletmelere en iyi çözümleri sunmak için Beyoğlu İstiklal Caddesinde hizmet veriyor. Konumu, Lokasyon, özgün iş çevresi ve dinamik kazanımlarıyla aktif sürdürülen Galata Advisors Kurumsal Danışmanlık Şirketi ile birlikte hızla büyümeye devam ediyor.

Sanal Ofisin Kurumsal Danışmanlıkla Birlikte Avantajları Nelerdir?

  • Maliyet Muhasebesi; Sanal ofis dahilinde verilen hizmetlerin parasal boyutları hesap edilip, aynı özelliklere sahip klasik bir ofis kiralama ile karşılaştırıldığında, yüksek uçurumların ortaya çıkacağı rahatlıkla gözlenebilmektedir. Bununla birlikte mevcutta var olan şirketinizin ofis keyfini sürmenizin yanında işlerinizin resmi ve mali yönden büyütülüp geliştirilmesi için alabileceğiniz danışmanlık hizmetlerimizde sizin için artı bir durum oluşturacaktır.

Ofis Kurulum ve Teçhizatı; Yeni bir işyerinin çalışmaya hazır hale gelmesi için, birtakım onarımlardan geçmesi ve ofis malzemelerine ihtiyaç duyulur, sanal ofis çözümleri, girişimciyi bu maliyetlere katlanmak durumunda bırakmaz. Galata Business Center ofis içerisinde ihtiyacınız olan minimal tasarımıyla size iyi bir alan sunar.

  • Sabit Giderler; Bir işletmeye dair sabit giderlerden olan kira, elektrik, su, doğalgaz, internet, stopaj ve sekreter maaşı, hizmet sözleşmesinde yazılı fiyatın içindedir.

Merkezi ve Prestijli Lokasyonlar; Şehrin en prestijli noktalarında bir ofise sahip olunmakla birlikte hem müşteri ve ziyaretçiler hem de kullanıcı açısından zaman kaybını önler.

  • Yönetim; Klasik ofislerde katlanılması gereken, personel yönetimi, faturaların takibi/ödenmesi gibi zahmetli ve zaman alıcı iş ve işlemlerle uğraş gerektirmez.
  • Zaman Yönetimi; Girişimci işine giden değil işini yapandır. Böylelikle klasik anlayışla işe gitmek yerine işe odaklanmak için, şehrin trafiğine katlanmak zorunda bırakılmaz.
  • Farklı Şehirlerde İşyeri; Başka bölgelerdeki işlerin takip edilmesi ve ilgili yerde belli bir süre çalışılması gerektiğinde, o yerde işletmeye ait bir çalışma ofisi sunar.
  • İhtiyaç Nispetinde Kiralama; İhtiyaç duyulan süre kadar kiralamaya konu edilebilir.

İmaj; Müşteri ve ziyaretçilerin belleğinde, işletme ve sahiplerine karşı duyulan güven ve bakış açısını olumlu yönde etkiler.

  • İnternet Sitesi Kurulumu ve İş Ağlarına Dahil Olabilme; Anlaşmalı işletmeler vasıtasıyla isteğe bağlı olarak işletmenize ait internet kurulumu ve iş ağlarına dahil olma avantajları sağlar.

 

Sanal ofis çözümleri, zamana ve mekâna bağlı kalmadan iş ve fikir üretmek isteyen girişimciler için vazgeçilmezliğini gün geçtikçe arttırmaktadır. Özellikle imalat işlerinin yapılmasının gerekli olmadığı hizmet sektöründeki işlerde veya üretim ile yönetimin ayrı yerlerde olmasının sakınca doğurmadığı işlerde, farklı bir ofis alternatifini değerlendirmeye gerek olmayacağı anlaşılmaktadır.