euraudit-logogalataAdvisors, Uluslararası Denetim Bülteninde 13. Sırada yer alan EuraAudit’in Türkiye üyesidir. EuraAudit Uluslararası üyeleri müşterilerinin hedef öncelikleri ışığında, onların toplam başarılarının gereği için ihtiyaç duyulan becerilere sahip uzmanları görevlendirmektedir.

Charter Group, EuraAudit uluslararası ortakları ekonominin önde gelen merkezlerinde önemli görevler üstlenmektedirler.

EuraAudit Uluslararası üyeleri, müşterilerinin hedefleri ve öncelikleri göz önünde bulundurularak, her bir proje için uzman personel, araç ve tam başarı sağlamak için gerekli becerilere sahiptir. EuraAuditInterlegal ticaret hukuku firmalarının uluslararası işbirliği ağının da üyesidir.

Uluslararası Ticaret hukuku avukatların oluşturduğu interlegal- CharterGroup, küresel varlığı ile uluslararası hukukta önemli ekonomik görevler üstlenmektedir. EuraAudit denetçilerinin hazırladığı raporlar,  Uluslararası Muhasebeciler Birliği (IFAK) tarafından yetkilendirilmiş uzman denetçiler tarafından oluşturulmakta ve onaylanmaktadır.

EuraAudit 150’den fazla kalite standartları yüksek bağımsız muhasebe firmasını bünyesinde toplayan bir uluslararası muhasebe grubudur. Bünyesinde Kendi ülkelerindeki birlik veya resmi kurumlar tarafından yetkilendirilmiş, çözüm odaklı uzmanlarla işbirliği yapmaktadır. EuraAudit Internatinal Association’a üye olan firmalar, ekonomik analizleri ve ekonomik olayları anlamadaki becerileri ve yetenekleri nedeniyle şirketler ve kurumlar için genel stratejileri yönlendirmek ve belirli talepleri gerçekleştirebilmek için tüm yasal yetkilere sahip bulunmaktadırlar.

EURA AUDIT INTERNATIONAL’A ÜYE ÜLKELER

GELİN BİRLİKTE ÇALIŞALIM

galataAdvisors, uluslararası ortağı EuraAudit İnternational ile birlikte Kurumsal Yönetim ve Danışmanlık hizmetlerinde yüksek kalite ve standartlarda hizmet sunmaktadır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN